Biznes Serwis

Login:

Hasło:

Nie pamiętam hasła / Rejestruję się

Loguj / Rejestruj się

Biznes Serwis - zmiana hasła

Proszę podać login, abyśmy mogli wysłać prośbę o potwierdzenie zmiany hasła.

Login:

Loguj się / Rejestruję się

Loguj / Rejestruj się

   
   

EkoRedux
/dla firm/

Firma T.K. Management Sp. z o.o. jest twórcą i producentem urządzenia EkoRedux, zintegrowanej jednostki sterującej, która dopasowuje przebieg napięcia i natężenia prądu w obwodzie elektrycznym w celu zmniejszenia ilości niewykorzystanej i nieproduktywnej energii. Działa na zasadzie eliminacji negatywnych zjawisk takich jak: piki napięciowe i prądowe, moc bierna, nadmierne nagrzewanie się przewodów itp. Bardzo istotnym czynnikiem jest to, że usprawnia również współczynnik mocy. W związku z eliminacją niekorzystnych zjawisk indukcyjnych obniża temperaturę uzwojeń transformatorów energetycznych oraz linii zasilających w zakładzie co wpływa na zwiększenie żywotności wszystkich urządzeń elektrycznych. Dzięki swojemu działaniu, powoduje obniżenie kosztów zużycia prądu a tym samym, od 8% do 40% oszczędności na fakturze. Bardzo często EkoRedux uzyskuje wyniki zdecydowanie większe od zamierzonych początkowo, dzięki zastosowaniu dodatkowych rozwiązań technicznych.

Urządzenia EkoRedux mają zastosowanie we wszystkich obwodach elektrycznych zasilających wszelkiego rodzaju silniki elektryczne, oświetlenie jarzeniowe i wysokoprężne. Bardzo istotnym czynnikiem jest ich zastosowanie w obwodach jako niezależne urządzenie monitorujące pracę wszystkich urządzeń elektrycznych. W obwodzie tym może również pracować kilka szeregowo podłączonych EkoRedux co w znacznym stopniu zmniejsza koszty zakupu i serwisu mając istotny wpływ na decyzję klienta w jakiego rodzaju produkt w tym zakresie ma się zaopatrzyć.

EkoRedux mogą być używane w pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz. Urządzenia mogą pracować w zakresie temperatur od -25° C do +40° C przy maksymalnej wilgotności do 96%.

W naszej ofercie znajdują się również baterie kondensatorów, które na zlecenie klienta możemy wykonać pod konkretne zamówienie, jednak rekomendujemy i doradzamy klientom zastosowanie EkoRedux. Wielka zaletą tych urządzeń jest fakt, że są produkowane indywidualnie z uwzględnieniem wszystkich parametrów elektrycznych występujących u klienta co zdecydowanie odróżnia EkoRedux od innych podobnych urządzeń. Grupa fachowców i monterów rozsianych po całej Polsce gwarantuje błyskawiczny montaż, który jest tak zorganizowany, aby nie powodować zbyt dużych przestojów produkcyjnych u naszych klientów.

Istotną zaletą EkoRedux jest również stosunkowo niska cena mająca ogromny wpływ na wybór przez klientów urządzeń EkoRedux. Do ich produkcji wykorzystujemy najnowszą technologię na świecie. Pomimo najwyższej jakości podzespołów, z których konstruowane są poszczególne moduły EkoRedux udało nam się utrzymać cenę na zaskakująco niskim poziomie. Spowodowane to jest między innymi tym, że cały proces obsługi klienta, który w krótkim czasie uzyskuje to czego oczekuje od nas, jest zintegrowany z centralnym programem produkcji, sprzedaży i serwisu.

Istotnym i najważniejszym czynnikiem gwarantującym klientom osiągnięcie pełnej satysfakcji jest nasza grupa pracowników i partnerów. To wysokiej klasy fachowcy wkładający ogromne serce w Projekt Tnijmy Koszty. Dla wszystkich nas jest to swego rodzaju misja, aby świadomość klientów w temacie oszczędzania energii elektrycznej była większa, co wydatnie ma obniżyć koszty prowadzenia działalności gospodarczej. Firmy korzystające z naszych kompleksowych rozwiązań stają się elitarną grupą dbającą w dużym stopniu o ekologię.

   
   

EkoRedux
Zestaw dla Domu
/dla klientów indywidualnych/

EkoRedux - Zestaw Dla Domu jest dedykowany do indywidualnych gospodarstw domowych. Składa się z EkoRedux jedno lub trzy fazowego, 15 najwyższej jakości żarówek ledowych /świecących do 50 tys. godzin oraz dobieranych indywidualnie na podstawie ankiety/ oraz kompletu reduktorów do wody i słuchawki prysznicowej dodawanej gratis do całego zestawu. Zaletą EkoRedux - Zestaw Dla Domu jest znaczące ograniczenie rachunków za energię elektryczną i wodę dochodzącą do 50%!

Nasi klienci mogą wejść w posiadanie tego zestawu bezpłatnie!

Współpracujemy z firmą „Żagiel” ,która udziela kredytu konsumenckiego na bardzo korzystnych warunkach. Rata kredytu jest indywidualnie tak dopasowana aby nie przekraczała wysokości oszczędności wygenerowanych z zastosowania naszego zestawu. Dzięki temu klient nie ponosi żadnych kosztów obsługi kredytu a po jego spłaceniu wszystkie oszczędności zostają mu w kieszeni.